Intimitu a tiché příjemné prostředí oddělují od ruchu 6 km vzdáleného centra nádherné lázeňské parky a lesy obklopující areál Bardejova. Relax i zábavu nabízejí velkokapacitní ubytovací zařízení s moderní výbavou, určená všem věkovým kategoriím. Volný čas můžete trávit různorodě, protože okolí Bardejovských lázní nabízí spoustu možností. Výhodou je přímé propojení některých ubytovacích zařízení s lázeňským domem. Milovníci klidu a pohody určitě neodolají příjemnému prostředí penzionů.

Sportovní možnosti

Sportovní  nadšence určitě potěší šest tenisových kurtů, squash, volejbalové a basketbalové hriště, náročnější hosty minigolf a petang a také 2 letní koupaliště s plážovým volejbalem, nacházející se v okolí.

Turisté se mohou těšit na 25 značených turistických tras, milovníkům wellness je určeno relaxačně-rehabilitační centrum Ozón, kde je celoročně v provozu fitness centrum, sauny i solárium. Můžete vyzkoušt i unikátní kyslíkovou dráhu nebo volnou jízdu na koních v nedalekém rekreačním středisku. V zimních měsících okolí nabízí i kvalitní lyžovačku v lyžařských střediscích Makovica, Stebnícka Huta a Regetovka.

Kam do města, restaurace, kavárny

Dobré jídlo, zábavu se živou hudbou a letní posezení na terase najdete v okolních restauracích. Kvalitní kávu, zákusky, chutné víno nebo ledově vychlazené pivo vás potěší při návštěvě kavárniček, restaurací nebo vináren.
Za zmínku stojí zajímavá kavárna Kleopatra, zařízení v egyptském stylu, ale i bowling bar, kde můžete strávit příjemný večer v kruhu svých přátel.
Zajímavou raritou je vinárna Pivnica Gotika v původním gotickém stylu  z 15. století, která vás svou atmosférou vrátí zpátky do období největšího rozkvětu královského města Bardejov.