Piešťany jsou mezinárodním střediskem léčby revmatických chorob a jsou významným centrem kultury a rekreace. Město má vysoce rozvinutý cestovní ruch. Lázně Piešťany najdeme na Lázeňském ostrově, mezi řekou Váh a mrtvým obtokovým ramenem. Na tomto území se nacházejí termální prameny a studny Trajan, Patria, V1 a V4. Hlavním bohatstvím lázní je sírovo-vodíková termální voda, vyvěrající z hloubky 2000 metrů o teplotě 67-69 °C při prameni.

Léčba v lázních

Lázně se specializují zejména na procedury, které snižují záněty kloubů a obnovuje se jejich pohyblivost. Návštěvník lázní si zejména posílí imunitu a zregeneruje se. Léčebné procedury se zaměřují i na regeneraci poškozených chrupavek a zpomalují degenerativní proces kloubů. čti dále

Sport a relax

Lázeňský ostrov je centrem pokoje, relaxu a odpočinku, kde může každý návštěvník načerpat nové síly. Lázeňský ostrov nabízí i mnoho sportovních aktivit, jako je 9-jamkové golfové hřiště, termální koupaliště Eva, tenisové kurty i kurt pro plážový volejbal.

V tomto lázeňském městě si návštěvník může vybrat z mnoha hotelů s vlastními rehabilitačními centry. Město nabízí i bohatý kulturní program společenského centra a překrásné prostředí, jehož součástí je i lázeňský park, ideální místo k romantickým procházkám. Z hlediska gastronomie si zde přijdou na své i gurmáni, protože na Lázeňském ostrově se nachází množství dobrých restaurací, kde jsou v nabídce domácí i mezinárodní speciality. více o sportu

Ubytování v lázních

V nabídce lázeňského města Piešťany se nacházejí i detoxikační pobyty, víkendové pobyty a velikonoční pobyty. Návštěvníkům je k dispozici i přehled akčních pobytů, v rámci nichž lze využít mnoha zajímavých slev. více o pobytech.