Mezi nejkrásnější lázeňská města Slovenska můžeme zařadit Trenčianské Teplice. Toto město činí jedinečným především termální prameny, které mají mimořádně léčivé účinky. Lázně Trenčianské Teplice jsou díky těmto pramenům jedněmi z nejvyhledávanějších lázeňských měst na Slovensku. Každý návštěvník si přijde na své, protože v Trenčianských Teplicích najde krásnou přírodu a tiché romantické prostředí. Lázně Trenčianské Teplice jsou ideálním prostředí k načerpání nových sil a regeneraci.

Kde se můžete ubytovat?

Návštěvník si může vybrat ubytování z velkého množství hotelů, penzionů, léčebných domů, chat a kempů. Náročnějším klientům jsou k dispozici zařízení s vyšším standardem.

Hlavní zaměření lázní

Hlavní specializace lázní v Trenčianských Teplicích je orientovaná na léčbu a prevenci ochorení pohybového aparátu po operacích, úrazech a revmatických onemocněních. Lázně mají širokou nabídku léčebných metod z oblasti léčebné rehabilitace a fyzioterapie.

Zajímavosti během roku

Mezi nejznámější události v Trenčianských Teplicích patří řemeslnický jarmark, zapalování Vatry svrchovanosti, oslavy při příležitostech masopustu, memoriál Ľ. Košeckého nebo maratón Perly Karpat.  Každoročně se v Trenčianských Teplicích koná mezinárodní filmový festival Art Film Fest.